Üye Sanatçılar
 • Resim
 • Heykel
 • Seramik
 • Fotoğraf
 • Digital Art
 • Çini
 • Cam
 • Ebru
 • Hat
 • Enstalasyon
 • Video Art
      Sergi Takvimi
    Galeri Adresleri
Üye Girişi
Untitled Document
e-posta:
şifre:
   
  >Şifremi Unuttum
 >Üye Ol
Kullanım Şartları

artsnt.com Bellek Tanıtım Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.' nin bünyesinde hizmet vermektedir. Ziyaretçilerimizin kullanım şartlarını okumuş ve kabul etmiş oldukları varsayılır.

Ziyaretçiler web sitemizde yer alan hiçbir görsel ve yazılı materyali, Bellek Tanıtım Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. 'nin yazılı izni olmadan kopyalayamaz, basılı ortamlarda, elektronik ortamda yayınlayamaz, dağıtamaz ve çoğaltamaz.

İnternet sitemizin alt bölümleri ile ilgili kullanım koşulları, şartları aşağıda belirtilmiştir :

Sanatçılar
Sanatçılar bölümü kapsamında yer alan her türlü bilgi ve görsel materyal ile ilgili hukuki sorumluluk, sanatçıya aittir. artsnt.com sadece sanatçının artsnt.com' a ilettiği bilgiler doğrultusunda bu bölümü yayınlar. Sanatçının adı ve var ise iletişim bilgileri sanatçıların sayfalarında belirtilmiştir. artsnt.com bu bölümlerde yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti edemez ve bilgilerde olabilecek hatalardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Sergi Takvimi ve Sanat Galerileri
Duyuru ve haber nitelikleri taşıyan; Sergi Takvimi ve Sanat Galerileri bölümleri kapsamında yer alan her türlü bilgi ve görsel materyal, bize ulaşan bilgiler doğrultusunda artsnt.com bu bölümü yayınlar. Sergiyi düzenleyen galeriler ve sergi tarihleri; sergi takvimi sayfasında, galeri iletişim bilgileri ise galeri adresleri bölümünde belirtilmiştir. artsnt.com bu bölümlerde yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti edemez ve bilgilerde olabilecek hatalardan ve değişikliklerden dolayı sorumlu tutulamaz.

Sanatçı e-katalogları
Sanatçı e-katalogları bölümü kapsamında yer alan her türlü bilgi ve görsel materyal ile ilgili hukuki sorumluluk, e-katalog sahibi sanatçıya aittir. artsnt.com sadece sanatçının artsnt.com' a ilettiği bilgiler doğrultusunda bu bölümü yayınlar. e-katalog sahibi sanatçının adı ve var ise iletişim bilgileri sanatçıların sayfalarında belirtilmiştir. artsnt.com bu bölümlerde yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti edemez ve bilgilerde olabilecek hatalardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Yazılar ve Yorumlar
Yazılar ve yorumlar bölümü kapsamında yer alan her türlü yazılı ve görsel materyal ile ilgili hukuki sorumluluk, yazılar ve yorumların sahibi sanatçı/yazara aittir. artsnt.com sadece sanatçı/yazarın artsnt.com' a ilettiği bilgiler doğrultusunda bu bölümü yayınlar. Yazılar ve yorumlar sahibi sanatçı/yazarın adı yazılarında, var ise iletişim bilgileri sanatçı/yazarlarının sayfalarında belirtilmiştir. artsnt.com bu bölümlerde yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti edemez ve bilgilerde olabilecek hatalardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Araştırma, Tezler ve Makaleler
Araştırma, Tezler ve Makaleler bölümü kapsamında yer alan her türlü yazılı ve görsel materyal ile ilgili hukuki sorumluluk, Araştırma, Tez ve Makale sahibi sanatçı/yazara aittir. artsnt.com sadece sanatçı/yazarın artsnt.com' a ilettiği bilgiler doğrultusunda bu bölümü yayınlar. Araştırma ve Tez ve Makalelerin sahibi sanatçı/yazarın adı yazılarında, var ise iletişim bilgileri sanatçı/yazarlarının sayfalarında belirtilmiştir. artsnt.com bu bölümlerde yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti edemez ve bilgilerde olabilecek hatalardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Yayınlar
Yayınlar bölümü kapsamında yer alan her türlü yazılı ve görsel materyal ile ilgili hukuki sorumluluk, eserlerin sahibi sanatçı, yazar, yayınevine aittir. artsnt.com sadece sanatçı, yazarın ve/veya yayınevinin artsnt.com' a ilettiği bilgiler doğrultusunda bu bölümü yayınlar. Yayınevinin adı yayınlar bölümünde, sanatçı/yazarın var ise iletişim bilgileri sanatçı/yazarlarının sayfalarında belirtilmiştir. artsnt.com bu bölümlerde yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti edemez ve bilgilerde olabilecek hatalardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Reklam ve/veya Bannerlar
Reklam ve/veya Bannerlar bölümü kapsamında yer alan her türlü yazılı ve görsel materyal ile ilgili hukuki sorumluluk, reklam verene aittir. artsnt.com sadece reklam verenin artsnt.com' a ilettiği bilgiler ve görselleri kullanarak bu bölümü yayınlar. Reklam verenin var ise adı, unvanı, kurum, kuruluş adı-ları, iletişim bilgileri; ilgili reklam ve/veya banner bölümünde belirtilmiştir. artsnt.com bu bölümlerde yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti edemez ve bilgilerde olabilecek hatalardan dolayı, yanlış yönlendirmeden sorumlu tutulamaz.

Konsinye
Konsinye bölümünde satışa sunulan tablo / görseller, eserin yasal sahibi ve/veya sanatçısı ile iletişime geçilerek gerçekleştirilmiştir. artsnt.com konsinye bölümünde sunulan eserlerin sorumluluğu eser sahibi ve/veya sanatçısına aittir. artsnt.com sadece eser sahibi ve/veya sanatçısının artsnt.com' a ilettiği bilgiler ve görselleri kullanarak bu bölümü yayınlar. artsnt.com bu bölümlerde yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti edemez ve bilgilerde olabilecek hatalardan dolayı sorumlu tutulamaz.